AGM Adder V2 LRF 35-384
Kód: 986Detailní popis produktu
AGM AdderV2 LRF je dalším krokem v evolučním procesu řady termovizních puškohledů AGM. Vychází z stále populárních původních 30mm termovizních puškohledů AGM Adders a oproti svému předchůdci se v mnoha ohledech vylepšuje, z nichž mnohé pocházejí přímo od našich věrných zákazníků.
Hlavním cílem nového AdderV2 LRF 35-384 bylo začlenit funkci, kterou mnoho veteránů v elektrooptice nakonec považuje za nutnost, a to plně integrovaný laserový dálkoměr s dosahem 1000 yardů (cca 1000 yardů). A ačkoli většina jednotek v řadě AdderV2 bude dodávána s integrovaným LRF a balistickou kalkulačkou, AdderV2 35-384 bude vybaven nejvyšším základním zvětšením ze všech. S 4násobným zvětšením bude 35-384 skvělou volbou pro lovce a střelce, kteří rádi loví s užším zorným polem, protože vědí, že kvůli tomu neobětovali žádné rozlišení digitálního zoomu. S rozsahem zvětšení 4-24X bude AdderV2 35-384 ideální pro ty, kteří již vlastní lovecké pušky vybavené stále oblíbenými denními puškohledy 4-16X nebo 4-20X.
Ačkoli je nový interní modul LRF jedním z hlavních vylepšení u nových AdderV2, rozhodně není jediným. Abychom nezůstali pozadu, nový 384/12mikronový senzor se dodává s citlivostí pod 15 mikronů, která je špičková v oboru. A tento nový senzor jsme nespojili jen s běžným 1024 displejem, ale s propracovaným novým mikrodisplejem s rozlišením 2560x2560 a novým bezspouštěcím nukleárním měničem. Tento displej nejenže uživatelům poskytuje bezkonkurenční kvalitu obrazu, ale také nové půlkruhové interní uživatelské rozhraní. Toto nové rozhraní bude i nadále pohodlně poskytovat střelcům nejdůležitější informace, jako je výdrž baterie, úroveň zvětšení, dostřel, čas a odečet vertikální/horizontální stupnice sklonu. Tato jednotka také umožňuje uživatelům přepínat z plného kroku zoomu na 0,5násobné přírůstkové nastavení zoomu, takže nedochází k plýtvání částmi rozsahu zvětšení. Mezi další vylepšení patří: nové červené a zelené monochromatické barevné palety, 64 GB interní paměti, odolnost proti zpětnému rázu 1000 g, plně integrovaná balistická kalkulačka, aktivace stupnice sklonu, mediální alba, která lze prohlížet na zařízení (nejen v telefonu), interní 9hodinová dobíjecí baterie, režimy zobrazení ve studeném a teplém odstínu a další. AGM – Vize bez limitů.
- Teplotní rozlišení 384×288
- Vysoce citlivý detektor 12 μm
- 0,5násobný krok plynulého zoomování
- Nahrávání videa a zvuku na palubě
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- Přenos dat přes Wi-Fi
- UVC sítotisk
- Rychlé vestavěné úložiště EMMC s kapacitou 64 GB
- Různé typy a barvy osnovy
- Pohotovostní režim
- Voděodolný a nárazuvzdorný
- Duální napájecí systém
- Až 9 hodin nepřetržitého provozu
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| Obrazový snímač | Nechlazená ohnisková pole VOx |
| Rezoluce | 384 × 288 |
| Snímková frekvence | 50 Hz |
| Interval pixelů | 12 μm |
| Vlnové pásmo odezvy | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Méně než 15 mK (@25 °C, F# = 1,0) |
| Video výstup | UVC sítotisk |
| Ohnisková vzdálenost | 35 mm, F1.0 |
| Režim ostření | Zaostřovací kroužek |
| Dosah detekce | 1800 m |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 3 m |
| Zvětšení | 4× – 24× Podpora plynulého zoomování s krokem 0,5× |
| Zorné pole (H × V), stupně / m @ 100 m | 7,5° × 5,7° / 13,1 m × 10,0 m |
| Zobrazit | 2560x2560, 1,03palcový OLED displej |
| Režim FFC (korekce plochého pole) | Poloautomatická, manuální |
| Palety | Horká černá, horká bílá, horká červená, fúze, červená monochromatická, zelená monochromatická |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Dioptrický rozsah (rozsah) | -4D až 4D |
| Nastavení jasu | Ano |
| Nastavení tónu | Studený, Teplý |
| Nastavení kontrastu | Ano |
| Zlepšení obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ano |
| Bez závěrky | Ano |
| Nahrát video | Nahrávání videa na palubě |
| Pořídit snímek | Ano |
| Zvukový záznam | Ano |
| Záznam aktivace zpětného rázu | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (64 GB) |
| Obraz v obraze | Ano |
| Hotspot | Ano |
| Horká stopa | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Nulování profilů | 5 |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Zmrazení nulování | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Balistický výpočet | Ano |
| Místní album | Ano |
| Typ baterie | Dvě dobíjecí lithiové baterie (vnitřní), jedna vyměnitelná a dobíjecí baterie 18650 (externí) |
| Provozní doba baterie | 9 hodin nepřetržitého provozu (při 25 °C, se zapnutým LRF) |
| Napájecí zdroj typu C | 5 V DC/2 A, rozhraní USB typu C, podpora QC3.0 (* Kabelem typu C se nabíjí pouze vestavěná baterie . K nabíjení externí baterie použijte nabíječku baterií) |
| Montáž | Standardní 30mm |
| Dimenze | 420 × 88 × 88 mm (16,5 × 3,4 × 3,4 palce) |
| Hmotnost | 0,83 kg (1,83 libry) |
| Provozní teplota | -30 °C až 55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Modul LRF v objektivu | Žádný |
| Vlnová délka | 905 nm |
| Bezpečnostní třída pro laser | Třída 1 |
| Max. měřicí rozsah | 1000 metrů |
| Přesnost měření | ±1 m |
| Minimální měřicí rozsah | 10 metrů |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)