AGM ObservIR LRF 35-640
Kód: 995Detailní popis produktu
AGM ObservIR LRF Thermal & Digital Day/Night Vision binokulární dalekohled patří mezi technologicky nejpokročilejší a funkcemi nabitou optiku na světě. Primární motor za tímto binokulárním dalekohledem leží v hlavním kanálu tepelného pozorování s vysoce citlivým 12mikrometrovým detektorem. Na rozdíl od jiných termálních dalekohledů na trhu je ObservIR LRF také vybaven digitálním denním/nočním kanálem, což je skvělé pro pomoc při rozpoznání cílů detekovaných termálním kanálem. Vestavěný 1,000m laserový dálkoměr jednoduše posouvá ObservIR LRF na jinou úroveň, a to bez zmínky o jeho 64GB vnitřní paměti a kompatibilitě s Wi-Fi.
Monokulární dalekohledy ObservIR LRF jsou také vybaveny mnoha softwarovými vylepšeními a mnoha funkcemi, které se staly samozřejmostí. AGM Sortiment termálních produktů: vysoce citlivý tepelný detektor, čočka objektivu 35 mm se světelností 1.0, snímač CMOS pro ultranízké osvětlení 3840x2160, různé režimy zobrazení, více barevných palet, režim obraz v obraze, vestavěný laserový dálkoměr, modul GPS , IR iluminátor s dlouhým dosahem, až 8 hodin výdrže baterie na vyměnitelné, dobíjecí baterie 18650, USB Type-C port pro externí napájení, vodotěsnost IP67. Součástí balení jsou čtyři baterie 18650, poutko na zápěstí a nabíječka.
- Dvouspektrální termální a digitální systém den/noc
- 12μm vysoce citlivý tepelný senzor
- Tepelné rozlišení 640x512
- 3x – 22x tepelné zvětšení
- Technologie digitálního zobrazování
- Optický kanál s ultranízkým osvětlením
- Optické rozlišení 3840×2160
- Vestavěný IR přísvit
- Laserový dálkoměr 1,000 m bezpečný pro oči
- Rozlišení 1920 × 1080, 0.49 palcový OLED displej
- Digitální magnetický kompas
- Vestavěný modul GPS
- Nahrávání videa/audia a pořizování snímků
- UVC sítotisk
- Vestavěné úložiště EMMC 64 GB
- Wi-Fi hotspot
- Pohotovostní režim
- 8 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití
- Funkce automatického vypnutí obrazovky pro úsporu energie
- Možnost externího napájení
- Robustní pouzdro s pryžovým přelisováním
- Vodotěsné a prachotěsné
SPECIFIKACE
| Tepelný detektor | 12μm VOx nechlazené pole ohniskové roviny |
| Tepelné rozlišení | × 640 512 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| NETD | Méně než 15 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Systém termokanálových čoček | 35 mm; F1.0 |
| Zorné pole tepelného kanálu | 7.5 ° × 5.7 ° |
| UVC sítotisk | Ano |
| Zvětšení tepelného kanálu | 3.0x - 22x |
| Dioptrické seřízení | -5 až +3 body |
| Rozsah detekce (6' objekt) | 1,800 m |
| Obrazovka | 1920×1080, 0.49 palce, OLED, 50 FPS |
| FFC (korekce plochého pole) | Automatická, manuální, externí korekce |
| Palety barev | Černá horká, bílá horká, červená horká, fúze |
| Sledovací bod při nejvyšší teplotě | Ano |
| Režim scény | Džungle, rozpoznání |
| Optický digitální snímač | 3840×2160, 1/1.8” CMOS s progresivním skenováním |
| Zvětšení optického kanálu | 5.5x - 22x |
| Zorné pole optického kanálu | 7.3 ° × 4.1 ° |
| Systém čoček optického modulu | 60 mm, F2.2 |
| Zobrazovací mód | Den, Noc, Auto |
| Měření vzdálenosti | Laserový dálkoměr: až 1,000 m, přesnost ±1 m |
| Vlnová délka laseru | 905 nm |
| Třída bezpečnosti laseru | Class 1 |
| Infračervené světlo | Vestavěné 850nm Smart IR. Nastavení výkonu a úhlu paprsku. |
| Pozorovací rozsah v noci | 400 m |
| Wi-Fi Hotspot | Ano |
| Režim spánku | Ano |
| Vestavěné úložiště | 64 GB eMMC |
| Nahrávání videa / zvuku | Ano ano |
| Zachycení snímku | Ano |
| Rozsah nastavení interpupilary | 60 mm až 74 mm |
| Typ baterie | Dvě dobíjecí baterie 18650 (vyjímatelné) |
| Životnost baterie | Až 8 hodin nepřetržitého provozu (při 25 °C, WiFi, IR a LRF vypnuto) |
| Napájení | 5 V DC/2 A, rozhraní USB Type-C. Podporuje externí napájení. |
| Pracovní teplota | -20 ° C až 55 ° C (-4 ° F až 131 ° F) |
| Úroveň ochrany | IP67 (vodotěsný) |
| Rozměry | 221 × 142 × 71 mm (8.7 × 5.6 × 2.8 palce) |
| Hmotnost (bez baterií) | 0.91 kg (2.01 lb) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)