AGM Rattler V2 19-256
Kód: 662Detailní popis produktu
RattlerV2 19-256, vylepšená verze Rattleru TS19-256, je skvělou volbou pro noční lov na blízko, pro začátečníky s termovizí nebo pro použití jako puškohled pro kamarády.
Je vybaven 19mm germaniovou čočkou, termovizním senzorem s rozlišením 256x192 a 2,5násobným základním zvětšením s detekčním dosahem až 950 yardů. Jeho široké zorné pole (9,3° × 6,9° nebo 49 stop na 100 yardů) umožňuje rozsáhlé pokrytí oblasti během skenování. Zvýšení obnovovací frekvence z 25 Hz na 50 Hz u Rattleru V2 19-256 zajišťuje plynulejší skenování s minimálním zpožděním.
RattlerV2 19-256 obsahuje vylepšení známá uživatelům AGM Rattler a také několik dalších revolučních vylepšení. Vylepšený prostor pro baterii pojme dobíjecí baterii, což prodlužuje dobu provozu na 11,5 hodiny. Mezi pozoruhodné funkce patří nahrávání aktivované výstřelem, zjednodušené rozvržení nabídky a 10 možností osnovy s několika profily nulování pro různé ráže a pušky. Připojení k Wi-Fi hotspotu prostřednictvím aplikace AGM, uživatelsky přívětivé rozvržení s 5 tlačítky pro snadnou navigaci i v rukavicích a mnoho dalšího!
- Vylepšený design těla puškohledu
- 19mm germaniový objektiv
- Teplotní senzor s rozlišením 256x192
- Zvětšení 2,5× - 20×
- 1×, 2×, 4×, 8× digitální zoom
- Detekční dosah až 950 yardů
- Široké zorné pole: 9,3° × 6,9° (49 stop na 100 yardů)
- Vylepšená obnovovací frekvence: 50 Hz (z 25 Hz)
- Vylepšený ostřící kroužek s krátkou projekční vzdáleností
- Vylepšený kryt objektivu
- Dobíjecí baterie s výdrží až 11,5 hodin provozu
- Záznam aktivovaný výstřelem
- Nahrávání videa a zvuku
- Zjednodušené rozvržení menu pro snadné použití
- 10 různých možností osnovy
- Více profilů nulování pro různé ráže a pušky
- Vlastní montáž ADM QD pro snadné sejmutí a opětovné nasazení puškohledu
- Wi-Fi hotspot pro připojení k aplikaci AGM
- Vyvýšené rozložení s 5 tlačítky pro snadnou navigaci i v rukavicích
SPECIFIKACE
| Detektor | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 256 × 192 |
| NETD | Méně než 35 mK (25 °C, F# = 1,0) |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Systém čoček | 19 mm; clona F/1,0 |
| Zvětšení | 2,5× - 20× |
| Zorné pole | 9,3° × 6,9° |
| Dioptrická korekce | -5 až +5 dioptrií |
| Rozsah ostření | 0,5 m až nekonečno |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 950 m/yardů |
| Zobrazit | 0,39palcový, OLED, 1024×768 |
| Palety | Žhavá černá, žhavá bílá, žhavá rudá, fúze |
| Korekce plochého pole | Automatická, Manuální, Externí korekce |
| Režim scény | Studený, Teplý |
| Nastavení osy záměru | Digitálně řízené |
| Nahrávání videa/zvuku | Ano |
| Zachycení obrazu | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (16 GB) |
| Obraz v obraze | Ano |
| Korekce vadných pixelů | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| Horká stopa | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Měření vzdálenosti | Ano (stadiametrický |
| Záznam aktivovaný výstřelem (SAR) | Ano |
| Typ baterie | Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie |
| Výdrž baterie (provozní, 20 °C) | Až 11,5 hodin (25 °C, s vypnutým hotspotem) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC, 2 A, USB typu C |
| Rozsah provozních teplot | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,48 kg (1,06 libry) |
| Rozměry (bez držáku) | 219 × 68 × 67 mm (8,5 × 2,7 × 2,6 palce) |
| Balení obsahuje | Termovizní puškohled, montáž, dvě dobíjecí baterie, nabíječka, USB kabel, hadřík na objektiv, manuál, přepravní pouzdro |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)