AGM Rattler V2 25-256
Kód: 665Detailní popis produktu
NOVÝ RattlerV2 je jedním z nejočekávanějších produktů. Rattler V2 vylepšuje řadu termovizních puškohledů, která je ve Spojených státech považována za nejprodávanější, a přináší mnoho nejvyhledávanějších designových vylepšení v jednom elegantním novém pouzdře. Mezi tato vylepšení patří mimo jiné: dramaticky prodloužená výdrž baterie díky patentovanému systému vyměnitelných a dobíjecích baterií, která uživatelům umožní až 11,5 hodiny na jedno nabití (2 kusy v ceně), rozšířený sortiment vestavěných osnov, rozšířené nastavení jasu a kontrastu, nahrávání aktivované výstřelem se zvukem a 12mikronový vysoce citlivý teplotní senzor. Produktová řada, která se již dříve pyšnila jednou z nejlepších nabídek na trhu, NOVÝ RattlerV2 tuto pověst jen posílí. RattlerV2 19-256 s 19mm germaniovým objektivem a RattlerV2 25-256 s 25mm objektivem jsou perfektním doplňkem do arzenálu každého lovce. Tyto puškohledy jsou vybaveny tepelným senzorem s rozlišením 256x192, mají zvětšení 2,5x nebo 3,5x a detekční dosah 950, respektive 1250 yardů. Toto základní zvětšení v kombinaci se širokým zorným polem dělá z těchto puškohledů skutečně všestrannou optiku.
- Rozlišení 256×192 s 12mikronovým senzorem
- Vysoce citlivý tepelný detektor
- Rychlé 50Hz zobrazování
- OLED displej s vysokým rozlišením
- Nastavitelné barevné palety
- Různé typy a barvy osnovy
- 1x, 2x, 4x, 8x digitální zoom
- Nahrávání videa/zvuku a snímání obrazu na palubě
- Vestavěná paměť EMMC (16 GB)
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- Přenos dat přes Wi-Fi
- Stadiametrický dálkoměr
- Pohotovostní režim
- Výdrž baterie až 11,5 hodiny
- Kompatibilita externího napájecího zdroje
- Voděodolný a nárazuvzdorný
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| Detektor | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 256 × 192 |
| NETD | Méně než 35 mK (25 °C, F# = 1,0) |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Systém čoček | 25 mm; clona: F/1,0 |
| Zvětšení | 3,5× - 28× |
| Zorné pole | 7,0° × 5,3° |
| Dioptrická korekce | -5 až +5 dioptrií |
| Rozsah ostření | 0,5 m až nekonečno |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 1250 m/yardů |
| Zobrazit | 0,39palcový, OLED, 1024×768 |
| Palety | Žhavá černá, žhavá bílá, žhavá rudá, fúze |
| Korekce plochého pole | Automatická, Manuální, Externí korekce |
| Režim scény | Studený, Teplý |
| Nastavení osy záměru | Digitálně řízené |
| Nahrávání videa/zvuku | Ano |
| Zachycení obrazu | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (16 GB) |
| Obraz v obraze | Ano |
| Korekce vadných pixelů | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| Horká stopa | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Měření vzdálenosti | Ano (stadiametrický) |
| Záznam aktivovaný výstřelem (SAR) | Ano |
| Typ baterie | Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie |
| Výdrž baterie (provozní, 20 °C) | Až 11,5 hodin (25 °C, s vypnutým hotspotem) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC, 2 A, USB typu C |
| Rozsah provozních teplot | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,49 kg (1,08 libry) |
| Rozměry (bez držáku) | 219 × 68 × 67 mm (8,5 × 2,7 × 2,6 palce) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)