AGM Rattler V2 25-384
Kód: 950Detailní popis produktu
Vzali jsme náš nejprodávanější termovizní dalekohled a vylepšili ho! - Představujeme AGM RattlerV2 25-384.
Tento termovizní dalekohled je vybaven germaniovou čočkou o průměru 25 mm, termovizním senzorem s rozlišením 384 x 288 pixelů a 2násobným základním zvětšením s detekčním dosahem až 1200 m/yardů. Ze dvou možností s rozlišením 384 pixelů má tento termovizní dalekohled nižší základní zvětšení a širší zorné pole (10,5° × 7,9° nebo 55 stop na 100 yardů), což zajišťuje rozsáhlé pokrytí oblasti při skenování.
RattlerV2 25-384 obsahuje funkce známé uživatelům AGM Rattler a také několik dalších revolučních vylepšení, jako je vylepšený prostor pro baterii, který pojme dobíjecí baterii prodlužující dobu provozu na 11 hodin, a nový 12mikronový termovizní senzor s nejvyšší citlivostí (sub-20 mk) na trhu.
Mezi pozoruhodné funkce patří nahrávání aktivované výstřelem, zjednodušené rozvržení nabídky a 10 možností osnovy s několika profily nulování pro různé ráže a pušky. Připojení k Wi-Fi hotspotu prostřednictvím aplikace AGM, uživatelsky přívětivé rozvržení s 5 tlačítky pro snadnou navigaci i v rukavicích a mnoho dalšího!
- Vynikající tepelná citlivost pod 20 mK
- Rozlišení 384×288 s 12mikronovým senzorem
- Rychlé 50Hz zobrazování
- OLED displej s vysokým rozlišením
- Nastavitelné barevné palety
- Různé typy a barvy osnovy
- 1x, 2x, 4x, 8x digitální zoom
- Nahrávání videa/zvuku a snímání obrazu na palubě
- Vestavěná paměť EMMC (16 GB)
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- Přenos dat přes Wi-Fi
- Stadiametrický dálkoměr
- Pohotovostní režim
- Výdrž baterie až 11 hodin
- Kompatibilita externího napájecího zdroje
- Voděodolný a nárazuvzdorný
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| Detektor | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 384 × 288 |
| NETD | Méně než 20 mK (25 °C, F# = 1,0) |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Systém čoček | 25 mm; clona: F/1,0 |
| Zvětšení | 2× - 16× |
| Zorné pole | 10,5° × 7,9° |
| Dioptrická korekce | -5 až +5 dioptrií |
| Rozsah ostření | 0,5 m až nekonečno |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 1200 m/yardů |
| Zobrazit | 0,39palcový, OLED, 1024×768 |
| Palety | Žhavá černá, žhavá bílá, žhavá rudá, fúze |
| Korekce plochého pole | Automatická, Manuální, Externí korekce |
| Režim scény | Studený, Teplý |
| Nastavení osy záměru | Digitálně řízené |
| Nahrávání videa/zvuku | Ano |
| Zachycení obrazu | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (16 GB) |
| Obraz v obraze | Ano |
| Korekce vadných pixelů | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| Horká stopa | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Měření vzdálenosti | Ano (stadiametrický) |
| Záznam aktivovaný výstřelem (SAR) | Ano |
| Typ baterie | Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie |
| Výdrž baterie (provozní, 20 °C) | Až 11 hodin (25 °C, s vypnutým hotspotem) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC, 2 A, USB typu C |
| Rozsah provozních teplot | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,49 kg (1,08 libry) |
| Rozměry (bez držáku) | 219 × 68 × 67 mm (8,5 × 2,7 × 2,6 palce) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)