AGM Rattler V3 25-384
Kód: 962Detailní popis produktu
Ačkoli se zdá, že je to teprve včera, kdy byla oslavovaná rodina termovizních puškohledů AGM Rattler vylepšena uvedením modelu RattlerV2, NOVÝ RattlerV3 dokazuje, že evoluce nikdy nekončí. RattlerV3 25-384 kombinuje 25mm germaniový objektiv s předním tepelným senzorem sub-15mK a novým displejem s vysokým rozlišením 1920x1080, který v kombinaci vytváří nejlepší termovizní obraz s rozlišením 384 bodů. Tyto technické parametry spolupracují a vytvářejí detekční dosah 1,1 míle. RattlerV3 25-384 má základní zvětšení 2,5x, což z něj činí optimální volbu pro lovce predátorů v rozlehlém terénu. Je to také první Rattler, který je vybaven bezzávěrkovou clonou NUC a novým výkonným zobrazovacím algoritmem AGM Image Boost 2.0. Velká, robustní tlačítka a kroužek manuálního ostření byly navrženy tak, aby usnadňovaly práci prstům v rukavicích v chladném zimním počasí, zatímco vyjímatelná dobíjecí baterie NE-4400 nabízí jeden z nejrobustnějších a nejsnadněji instalovatelných bateriových systémů na trhu. Firmware balíček umožňuje uživatelům úžasnou úroveň přizpůsobení: integrovaná stupnice tónu, 10 nastavení jasu a kontrastu, režimy zobrazení teplých a studených barev, více barevných palet, obraz v obraze, integrované nahrávání videa se zvukem, hotspot WiFi, více profilů nulování, nahrávání videa aktivované pořízeným snímkem, oprava vadných pixelů a vyhledávač hotspotů.
- Vynikající tepelná citlivost pod 15 milikelvinů
- Rozlišení 384×288 s 12mikronovým senzorem
- Velký OLED displej s rozlišením 1920x1080
- Technologie bez závěrky
- Různé typy a barvy osnovy
- Zvětšení 2,5x až 20x
- Nahrávání videa/zvuku a snímání obrazu na palubě
- Vestavěná paměť EMMC (64 GB)
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- Přenos dat přes Wi-Fi
- Pohotovostní režim
- Výdrž baterie přes 7 hodin
- Kompatibilita externího napájecího zdroje
- Voděodolný a nárazuvzdorný
SPECIFIKACE
| Obrazový snímač | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 384×288 |
| Snímková frekvence | 50 Hz |
| NETD | Méně než 15 mK (@25 °C, F# = 1,0) |
| Systém čoček | 25 mm; clona: F/1,0 |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 1770 m (1936 yardů) |
| Zvětšení | 2,5x - 20x |
| Zorné pole (H × V) | 10,5° × 6,3° (18,4 × 11,0 @ 100 m) |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Dioptrická korekce | -4D až 3D |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 3 m |
| Zobrazit | 1920×1080, 0,49 palce, OLED |
| Obraz v obraze (PiP) | Ano |
| Sledování horkých tras | Ano |
| Palety | Horká černá, horká bílá, horká červená, fúze, červená monochromatická, zelená monochromatická |
| Nastavení jasu | Ano |
| Nastavení tónu | Studený, Teplý |
| Zlepšení obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ano |
| Technologie bez závěrky | Ano |
| Korekce plochého pole (FFC) | Poloautomatická, manuální |
| Korekce vadných pixelů (DPC) | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Nulování profilů | 5 |
| Zmrazení nulování | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| Nahrávání videa | Ano (1920 × 1080) |
| Zachycení obrazu | Ano (1920 × 1080) |
| Zvukový záznam | Ano |
| Záznam aktivovaný výstřelem (SAR) | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (64 GB) |
| Místní album | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Typ baterie | Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie NE-4400 |
| Výdrž baterie (provozní) | ≥7h (25 °C, vypnutý hotspot) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC / 2 A |
| Provozní teplota | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Dimenze | 216 × 66 × 67 mm (8,5 × 2,6 × 2,6 palce) |
| Hmotnost (bez baterie) | 0,61 kg (1,3 libry) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)