AGM Rattler V3 LRF 35-384
Kód: 965Detailní popis produktu
Ačkoli se zdá, že je to teprve včera, oslavovaná rodina termovizních puškohledů AGM Rattler byla vylepšena uvedením modelu RattlerV2, NOVÝ RattlerV3 LRF svědčí o tom, že evoluce nikdy nekončí. RattlerV3 LRF 35-384 kombinuje 35mm germaniový objektiv s předním tepelným senzorem sub-15mK a novým displejem s vysokým rozlišením 1920x1080, který v kombinaci vytváří nejlepší termovizní obraz s rozlišením 384 bodů. Tyto technické parametry spolupracují a vytvářejí detekční dosah 1,5 míle. RattlerV3 LRF také přináší do kompaktní řady Rattler kdysi nepředstavitelnou novou technologii LRF v objektivu. Plně integrovaný laserový dálkoměr s dosahem 1 000 m je spárován s novou integrovanou balistickou kalkulačkou. RattlerV3 LRF 35-384 má základní zvětšení 3,5x, což z něj činí optimální volbu pro lovce predátorů v otevřeném terénu, který láká k střelbě na delší vzdálenosti. Je to také první Rattler s bezspouštěcím fotoaparátem NUC a výkonným novým zobrazovacím algoritmem AGM Image Boost 2.0. Velká robustní tlačítka byla navržena tak, aby usnadňovala práci prstům v rukavicích v chladném zimním počasí, zatímco vyjímatelná dobíjecí baterie NE-4400 nabízí jeden z nejrobustnějších a nejsnadněji instalovatelných bateriových systémů na trhu. Firmware balíček umožňuje uživatelům úžasnou úroveň přizpůsobení: integrovaná stupnice sklonu, 10 nastavení jasu a kontrastu, režimy zobrazení s teplými a studenými barvami, více barevných palet, obraz v obraze, balistický výpočet, integrované nahrávání videa se zvukem, WiFi hotspot, více profilů nulování, nahrávání videa aktivované výstřelem, oprava vadných pixelů, lokalizátor hotspotu a více režimů laserového dálkoměru.
- Vynikající tepelná citlivost pod 15 milikelvinů
- Rozlišení 384×288 s 12mikronovým senzorem
- Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem 1 000 m v objektivu
- Integrovaná balistická kalkulačka
- Velký OLED displej s rozlišením 1920x1080
- Technologie bez závěrky
- Různé typy a barvy osnovy
- Zvětšení 3,5x až 28x
- Nahrávání videa/zvuku a snímání obrazu na palubě
- Vestavěná paměť EMMC (64 GB)
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- Přenos dat přes Wi-Fi
- Pohotovostní režim
- Výdrž baterie přes 7 hodin
- Kompatibilita externího napájecího zdroje
- Voděodolný a nárazuvzdorný
- 5letá záruka
SPECIFIKACE
| Obrazový snímač | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 384×288 |
| Snímková frekvence | 50 Hz |
| NETD | Méně než 15 mK (@25 °C, F# = 1,0) |
| Systém čoček | 35 mm; clona: F/1,0 |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 2480 m (2710 yardů) |
| Zvětšení | 3,5x - 28x |
| Zorné pole (H × V) | 7,5° × 4,5° (13,2 × 7,9 @ 100 m) |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Dioptrická korekce | -4D až 3D |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 10 metrů |
| Zobrazit | 1920×1080, 0,49 palce, OLED |
| Obraz v obraze (PiP) | Ano |
| Sledování horkých tras | Ano |
| Palety | Horká černá, horká bílá, horká červená, fúze, červená monochromatická, zelená monochromatická |
| Nastavení jasu | Ano |
| Nastavení tónu | Studený, Teplý |
| Zlepšení obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ano |
| Technologie bez závěrky | Ano |
| Korekce plochého pole (FFC) | Poloautomatická, manuální |
| Korekce vadných pixelů (DPC) | Ano |
| Měření vzdálenosti | Vestavěný laserový dálkoměr (10 m až 1000 m, přesnost ±1 m) |
| Balistický výpočet | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Nulování profilů | 5 |
| Zmrazení nulování | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| Nahrávání videa | Ano (1920 × 1080) |
| Zachycení obrazu | Ano (1920 × 1080) |
| Zvukový záznam | Ano |
| Záznam aktivovaný výstřelem (SAR) | Ano |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (64 GB) |
| Místní album | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Typ baterie | Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie NE-4400 |
| Výdrž baterie (provozní) | ≥7h (25 °C, s vypnutým hotspotem) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC / 2 A |
| Provozní teplota | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Max. zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Rozměry | 229 × 66 × 67 mm (9,0 × 2,6 × 2,6 palce) |
| Hmotnost (bez baterie) | 0,68 kg (1,5 libry) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)