AGM ReachIR LRF 35-640
Kód: 944Detailní popis produktu
ReachIR je nová prémiová ruční termovizní monokulární přístroj pro pozorování. Všechny modely jsou vybaveny dvanáctimikronovým infračerveným detektorem a OLED displejem s rozlišením 1024×768 pro lepší podání barev. Termální senzory ReachIR jsou také vybaveny nejcitlivějšími teplotními senzory ve své třídě, které dosahují pod 20 milikelvinů u celé produktové řady. Mezi další důležité funkce patří integrovaný laserový dálkoměr (LRF) s dosahem 1 000 metrů, robustní tělo a vyjímatelná dobíjecí baterie 18650. Tyto přístroje se také pyšní působivou vodotěsností, která uživatelům zajišťuje klid při používání za převážné většiny povětrnostních podmínek. Nové optimalizované algoritmy pro zpracování obrazu poskytují termovizním monokulárním přístrojům vysoce optimalizovaný obraz a pozoruhodné detaily. Vestavěná paměť ReachIR s kapacitou 64 GB se také řadí na špičku své třídy na trhu s pokročilým softwarem podporujícím nahrávání videa/zvuku i snímání obrazu. Mezi primární využití těchto termovizních monokulárních přístrojů patří mimo jiné: lov, vymáhání práva, pátrací a záchranné akce, osobní bezpečnost, ochrana přírody, boj proti pytláctví, kempování, turistika a různé námořní aplikace.
- 12μm, vysoce citlivý tepelný detektor (NETD < 20mK)
- Rozlišení 640x512
- Rychlé zobrazování s frekvencí 50 Hz
- Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem 1 000 metrů
- Nové optimalizované algoritmy pro zpracování obrazu
- 1x, 2x, 4x, 8x digitální zoom
- Rozlišení 1024×768, 0,39palcový OLED displej
- CVBS výstup pro streamování na externí monitor
- Nahrávání videa/zvuku a pořizování obrazu
- Video výstup - CVBS
- 64 GB vestavěné paměti
- Wi-Fi hotspot
- Pohotovostní režim
- Vyměnitelná a dobíjecí lithiová baterie 18650
- Až 4 hodiny nepřetržitého provozu
- Funkce automatického vypnutí obrazovky
- Robustní pouzdro z hořčíkové slitiny
- Voděodolnost 3
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| Typ detektoru | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 640 × 512 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| NETD | Méně než 20 mK (25 °C, F#=1,0) |
| Vlnové pásmo odezvy | 8 μm až 14 μm |
| Systém čoček | 35 mm; F1,0 |
| Video výstup | CVBS |
| Zorné pole (HxV) | 12,5° × 10,0° |
| Zvětšení | 2,0x – 16x |
| Digitální zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Dioptrická korekce | -5 až +3 dpt |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 1 800 m |
| Monitor | 1024x768, 0,39 palce, OLED, 50 snímků za sekundu |
| FFC (korekce plochého pole) | Automatická, Manuální, Externí korekce |
| Palety | Horká černá, horká bílá, horká rudá, fúze |
| Sledování bodů s nejvyšší teplotou | Ano |
| Režim scény | Džungle, Uznání |
| Měření vzdálenosti | Laserový dálkoměr: až 1 000 m, přesnost ±1 m |
| Vlnová délka laseru | 905 nm |
| Třída laserové bezpečnosti | Třída 1 |
| Hotspot | Ano |
| Režim spánku | Ano |
| Vestavěné úložiště | 64 GB EMMC |
| Nahrávání videa/zvuku | Ano / Ano |
| Zachycení obrazu | Ano |
| Obraz v obraze | Ano |
| Typ baterie | Jedna dobíjecí baterie 18650 (vyjímatelná) |
| Výdrž baterie | 4 hodiny nepřetržitého provozu (při 25 °C, s vypnutou WiFi a LRF) |
| Zobrazení kapacity baterie | Ano |
| Externí napájení | 5 V DC/2 A, rozhraní USB typu C, podpora externího napájení |
| Provozní teplota | -30 °C až 55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 (vodotěsný) |
| Rozměry | 190 × 52 × 86 mm (7,5 × 2,0 × 3,4 palce) |
| Hmotnost (bez baterií) | 442 g (0,97 libry) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)