AGM Spectrum 4K-MINI
Kód: 671Detailní popis produktu
NOVÝ digitální denní a noční vidění Spectrum 4K-Mini od společnosti AGM využívá prakticky všechny funkce (kromě laserového dálkoměru), které střelci znají a milují u Spectrum LRF 4K, ale v menším a lehčím těle. Spectrum 4K-Mini je založen na pokročilém detektoru s vysokým rozlišením 3840×2160, který pracuje ve spojení s vysoce kvalitním OLED displejem s rozlišením 1920x1080. Tento nový displej umožňuje uživatelům přepínat z půlkruhového rozhraní na obdélníkové. Byla také přidána možnost přepnout obnovovací frekvenci obrazu na 100 Hz, což zvyšuje plynulost obrazu, což je užitečné zejména pro rychle se pohybující cíle. Spectrum 4K-Mini je jedním z kroků v neustálém vývoji plně barevné digitální elektrooptiky. Nové a vylepšené digitální senzory 4K jsou nyní přirozeně citlivější na infračervené záření než starší modely, což znamená, že by jednotka měla při používání v nočním režimu vyžadovat mnohem méně externího infračerveného světla. Spectrum je doslova stvořen pro nejlepší, legální denní lovecké hodiny v drahocenných minutách těsně po východu a těsně před západem slunce. Napájeno jednou interní dobíjecí baterií 18650 a jednou další vyměnitelnou baterií 18650. 8hodinová výdrž baterie poskytuje uživatelům více než dostatek času za okulárem během lovecké sezóny. Vnitřní paměť s kapacitou 32 GB se hodí při nahrávání ve vysokém rozlišení. Pokud hledáte mimořádně výkonnou technologickou optiku, Spectrum 4K-Mini je perfektním doplňkem vašeho arzenálu.
- Možnost 3,5–20,5násobného inkrementálního a krokového zoomu
- CMOS senzor s ultra vysokým rozlišením 3840x2160
- Podporuje režim Den/Noc
- Detekční dosah až 800 m (přes den)
- OLED displej s rozlišením 1920×1080
- Různé typy a barvy osnovy
- Nahrávání videa/zvuku a snímání obrazu na palubě
- Záznam aktivovaný výstřelem (SAR)
- 32GB vestavěná paměť EMMC
- Přenos dat přes Wi-Fi
- Kompatibilita aplikace AGM Connect
- Voděodolný a nárazuvzdorný
- Pohotovostní režim
- Duální napájecí systém
- Až 7,8 hodin nepřetržitého provozu
- Možnost externího napájení
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| HLAVNÍ | |
| Typ senzoru | CMOS |
| Rezoluce | 3840 × 2160 |
| Snímková frekvence | 50 Hz (4K), 100 Hz (1080P) |
| Zvětšení | 3,5× - 20,5× |
| Systém čoček | 40 mm, f/2,0 |
| Zorné pole | Obdélníkový displej: 10,7° × 6,1° / 18,7 m × 10,1 m @ 100 m Kruhový displej: 10° × 6,1° / 17,5 m × 10,1 m @ 100 m |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 2 m |
| Zobrazit | 0,49" OLED displej, 1920×1080 |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 45 mm |
| Dioptrická korekce | -5D až +5D |
| SYSTÉM | |
| Režim obrazu | Auto, Den, Noc, Zelená, Žlutá |
| Digitální zoom | Podpora kontinuálního zoomu s krokem 0,5x, 1x, 2x, 3x, 4x |
| Režim obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Zaměřovací kříž | 10 zaměřovacích křížů, 8 barev |
| Měření vzdálenosti | Ano (stadiametrický) |
| Nahrávání videa | Ano (1920x1080) |
| Zvukový záznam | Ano |
| Nahrávání aktivované výstřelem | Ano |
| Zachycení obrazu | Ano (1920x1080) |
| Skladování | Vestavěná paměť EMMC (32 GB) |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Zmrazení nulování | Ano |
| Wi-Fi hotspot | Ano |
| NAPÁJECÍ ZDROJ | |
| Typ baterie | Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie a jedna další vyměnitelná dobíjecí baterie 18650 (baterie 18650 je součástí balení) |
| Výdrž baterie (provozní) | Až 7,8 hodin nepřetržitého provozu (při 25 °C, vypnuté Wi-Fi) |
| Externí zdroj napájení | 5 V DC / 2 A, rozhraní USB typu C |
| GENERÁL | |
| Provozní teplota | -30 °C až 55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Max. zpětný ráz | 1000 g / 0,4 ms |
| Montáž | Standardní 30 mm |
| Rozměry | 331 × 86 × 67 mm / 13 × 3,4 × 2,5 palce (bez bajonetu a očnice) |
| Hmotnost | 0,45 kg / 1,0 lb (bez držáku a přídavné baterie) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)