AGM Taipan V2 25-384
Kód: 938Detailní popis produktu
Řada termovizních monokulárních dalekohledů AGM Taipan V2 je nejnovějším přírůstkem do již tak nejrozsáhlejšího sortimentu termovizních produktů na světě! Řada TaipanV2 se pyšní různými velikostmi objektivů, které jsou spárovány s předním termovizním detektorem s rozlišením 384 pixelů a světelností 12 mikronů a světelností pod 20 mK. TaipanV2 také přináší do produktové řady mnoho nových vylepšení, po kterých uživatelé u původních monokulárních dalekohledů Taipan toužili. Mezi
tato hlavní vylepšení patří přechod z nevyjímatelné dobíjecí interní baterie na jednu vyjímatelnou dobíjecí baterii 18650, nový termovizní senzor s světelností pod 20 mK a nový senzor náklonu o 90 stupňů, který vypíná displej a šetří tak baterii!
TaipanV2 je také vybaven řadou softwarových vylepšení a mnoha funkcemi, které se v sortimentu termovizních produktů AGM staly běžnou součástí: optika s clonou F1.0, obnovovací frekvence 50 Hz, 16 GB vestavěné paměti, kompatibilita s Wi-Fi pro spárování s aplikací AGM Connect, vodotěsnost IP67, port USB typu C pro externí napájení a 4 barevné palety. Používají také širší gumový okulár, díky kterému je sledování 1024 OLED displeje v terénu extrémně pohodlné i při delším sledování v jednom sezení. Dalekohledy TaipanV2 jsou navrženy pro všestranné použití a skvěle se hodí pro lov, zemědělství/ochranu stád, vymáhání práva, pátrání a záchranu, plavbu lodí, kempování a další běžné outdoorové aktivity. A samozřejmě všechny modely TaipanV2 budou dodávány s 5letou přenositelnou zárukou AGM.
- Vylepšený tepelný detektor s vlnovou délkou 12 mikronů pod 20 mK
- Rozlišení 384×288
- Snímková frekvence obrazu 50 Hz
- Pokročilé zpracování obrazu
- OLED displej s rozlišením 1024×768
- Vestavěný záznam se zvukem
- Video výstup - CVBS
- 16GB paměťový modul
- Wi-Fi hotspot
- 1×, 2×, 4× a 8× digitální zoom
- Automatické vypnutí obrazovky se senzorem náklonu
- Vyměnitelná a dobíjecí lithium-iontová baterie
- Výdrž baterie přes 6,5 hodiny
- Možnost externího napájení
- Robustní pouzdro s pryžovým potahem
- Vodotěsný
- Kompatibilní s aplikací AGM Connect
- 3letá záruka
SPECIFIKACE
| Typ detektoru | 12μm nechlazené pole VOx s ohniskovou rovinou |
| Rezoluce | 384 × 288 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Vlnové pásmo odezvy | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Méně než 20 mK (25 °C, F#=1,0) |
| Objektiv (ohnisková vzdálenost) | 25 mm, F1.0 |
| Video výstup | CVBS |
| Zorné pole (H × V) | 10,5° × 7,9° / 18,4 m × 13,8 m |
| Zvětšení | 2,5x, 5x, 10x, 20x |
| Režim ostření | Zaostřovací kroužek |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 2,5 m |
| Detekční dosah (objekt 1,8 m) | 1200 metrů |
| Monitor | 1024 × 768, 0,39 palce, OLED |
| Dioptrická korekce | -5 D až +3 D |
| FFC (korekce plochého pole) | Automatický, Poloautomatický, Manuální |
| Palety | Horká černá, horká bílá, horká rudá, fúze |
| Východ žáka | 6 mm |
| Úleva pro oči | 20 mm |
| Režim scény | Obecné, komprimované |
| Nastavení jasu | Ano |
| Nastavení tónu | Studený, Teplý |
| Nastavení kontrastu | Ano |
| Hotspot | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Vestavěné úložiště | Vestavěná paměť EMMC (16 GB) |
| Nahrávání videa/zvuku | Ano / Ano |
| Zachycení obrazu | Ano |
| Horká stopa | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Obraz v obraze | Ano |
| Typ baterie | Jedna vyměnitelná dobíjecí lithiová baterie 18650 |
| Výdrž baterie | Až 6,5 hodiny nepřetržitého provozu (při 25 °C, s vypnutou Wi-Fi) |
| Moc | 5 V DC/2 A, rozhraní USB typu C. Podporuje externí napájení |
| Provozní teplota | -30 °C až +55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Úroveň ochrany | IP67 (vodotěsný) |
| Rozměry | 173 × 60 × 64 mm (6,8 × 2,4 × 2,5 palce) |
| Hmotnost (bez baterií) | 0,31 kg (0,68 lb) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)